Të gjitha kategoritë

 • Të gjitha kategoritë
 • Aksesore
 • Çanta
 • Kapuça
 • Portofola
 • Rripa
 • Shaje
 • Femra
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Funde
 • Fustane
 • Fustane Verore
 • JUMPSUIT
 • Këmisha
 • Komplete
 • Pallto & Pelerina
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa
 • Meshkuj
 • Bluza
 • Bluza Verore
 • Këmisha
 • Pantallona
 • Pantallona të Shkurtra
 • Rroba Banje
 • TUTA
 • Veshje Sportive
 • Xhaketa
 • Xhinse
 • Xhupa & Xheke
Na kontaktoni069 427 0544
BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

1,900L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI: 95% ACRYLIC 5% ELASTANE. BLUZE E GJATE TE CILEN MUND TA VISHNJE LEHTESISHTE ME STRECE...

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 100% AKRILIK. BLUZE E GJATE E PERSHTATSHME PER TU VESHUR ME STRECE, POR EDHE SI FUSTAN. ME MOTIVE LULESH TEK KRAHET. ..

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

BLUZE CASUAL

2,500L2,000L Çmimi i vjetër: 2,000L

MATERIALI: AKRILIK 100%. BLUZE E GJATE E PERSHTATSHME PER TU VESHUR ME STRECE, POR MUND TE PERDORET DHE SI FUSTAN. ..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 64% POLYESTER, 33% VISKOZE DHE 3% ELASTAN. FUSTAN I GJATE PER MBREMJE, ME DIZANJ ME XIXA...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% VISCON 5% POLYESTER FUSTAN ME LULE , SHUM I REHATSHEM DHE PRAKTIK...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 65% POLYESTER 30% VISCON 5% ELASTANE.FUSTAN I THJESHT SHUM KOMOD DHE I REHATSHEM...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% ELASTANEPER ME SHUME INFORMACION RRETH KETIJ PRODUKTI NA KONTAKTONI NE WHATSAPP : 0694270544..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

65% COTTON 35% POLYESTER ..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

5,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: POLYESTER 66%, VISCOS 34%FUSTAN I VECANTE ME PALA , SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI:  80% VISCOSE 15% POLYESTER 5% ELASTANE.FUSTAN SHUM I REHATSHEM DHE I KOMBINUESHEM PER CDO RAST TUAJIN...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 100% POLYESTER FUSTAN ME PALA SHUM I REHATSHEM DHE KOMOD .NGJYRA E FUSTANIT DO TE BAZOHET NE BAZE TE VIZAVE TE DIZANJIT, TE CILAT JAN TE KUQE DHE ROZ...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

2,500L1,500L Çmimi i vjetër: 1,500L

MATERIALI: 80% POLYESTER 15% VISCOSA 5%ELASTANE.FUSTAN SPORTIV I PLOTE , SHUM I NGROHTE DHE KOMOD NE TRUP...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 30% POLYESTER, 65% COTON DHE 5% LYCRA.  I PERSHTATSHEM PER PERDITSHMERI DHE JO VETEM. ..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 1005 POLYESTER FUSTAN VELVET ME DIZENJO TE VECANTE, SHUM KOMOD DHE I REHATSHEM...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 65% POLYESTER 30% VISCOSE 5% ELASTANE.FUSTAN ME TEMINA PER RASTET TUAJA TE VECANTA...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 70% VISKOZE, 27% POLYESTER DHE 3% LYCRA. DIZAJN ME IMAZHIN E VARESES TE STAMPUAR. ..

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L Çmimi i vjetër: 3,500L

MATERIALI: 94% POLYESTER 6% LICRA.FUSTAN I THJESHTE ME XHEPA I REHATSHEM NE PERDITSHMERINE TUAJ...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% ELASTANE.FUSTAN VEROR I FRESKET DHE I REHATSHEM...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

4,500L Çmimi i vjetër: 4,500L

MATERIALI: 95% POLYESTER 5% ELASTANEFUSTAN SHUM REHATSHEM DHE KOMOD NE REASTET TUAJA TE VECANTA...

FUSTAN

FUSTAN

FUSTAN

3,500L2,500L Çmimi i vjetër: 2,500L

60% COTTON 37% POLYESTER 3% ELASTAN..

Shfaqur 1 deri 20 nga 229 (12 Faqe)